Przejdź do treści

Słupki antyterrorystyczne

Słupki antyterrorystyczne

Słupki antyterrorystyczne BFT to szeroka gama zarówno zapór jak i różnego typu słupków antyterrorystycznych. Najczęściej stosowane są w przestrzeniach miejskich np. bulwarach, parkach lub placach miejskich.

Rodzaje słupków antyterrorystycznych BFT

zapory parkingowe dampy Warszawa

Słupek antyterrorystyczny DAMPY

Zapory parkingowe (drogowe) przeznaczone do blokowania przejazdu w miejscach, w których dopuszczalny jest ruch pieszych. Specjalna konstrukcja ze sprężyną gazową
umożliwia montaż również tam, gdzie nie można przeprowadzić instalacji elektrycznej. Odblokowanie zapory odbywa się za pomocą specjalnego klucza – sprężyna gazowa samoczynnie podniesie zaporę. Wyjątkowo proste chowanie zapory poprzez nacisk np. stopą (ok. 100N) – zapora zablokuje się w pozycji opuszczonej. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach wymagających spójności architektonicznej bądź szczególnej formy zabezpieczenia. Bogata gama modeli umożliwia dobór rozwiązania idealnego dla Klienta.

Pobierz katalog (PDF)
Zapory parkingowe BFT

Słupek parkingowy STOPPY B

Zapory parkingowe (drogowe) STOPPY B przeznaczone do blokowania przejazdu w miejscach o średnim natężeniu ruchu. Szczególnie zalecane w lokalizacjach wymagających spójności architektonicznej, bądź szczególnej formy zabezpieczenia. STOPPY B oferowana jest w dwóch wersjach: STOPPY B 115/500 o średnicy 115 mm i wysokości 500 mm, z pasem odblaskowym, bez oświetlenia ostrzegawczego oraz STOPPY B 200/700 o średnicy 200 mm, wysokości 700 mm, wyposażona zarówno w pas odblaskowy, jak i oświetlenie ostrzegawcze LED. Zapory obsługiwane są za pomocą centrali sterującej PERSEO CBE, z wbudowanym radioodbiornikiem na 2048 pilotów.

Pobierz katalog (PDF)
Zapory antyterrorystyczne Anga Warszawa

Słupki antyterrorystyczne STOPPY MBB

Zapory drogowe STOPPY MBB przeznaczone do blokowania przejazdu w miejscach o intensywnym natężeniu ruchu. Szczególnie zalecane w lokalizacjach wymagających
spójności architektonicznej, bądź szczególnej formy zabezpieczenia. STOPPY MBB oferowana jest wersjach: STOPPY MBB 219/500 o średnicy 219 mm i wysokości 500 mm, z pasem odblaskowym, z oświetleniem LED lub bez, w wykonaniu INOX z oświetleniem, STOPPY MBB 219/700 o średnicy 219 mm, wysokości 700 mm, wyposażona w pas odblaskowy, z oświetleniem LED lub bez, oraz w wykonaniu INOX z oświetleniem. Zapory obsługiwane są za pomocą centrali sterującej PERSEO CBE, z wbudowanym radioodbiornikiem na 2048 pilotów. Dostępne rówież zapory w wersji stałej RANCH B o identycznych wymiarach.

Pobierz katalog (PDF)
Zapory antyterrorystyczne BFT

Słupki parkingowe PILLAR B

Zapory drogowe PILLAR B przeznaczone do blokowania przejazdu w miejscach o bardzo intensywnym natężeniu ruchu. Szczególnie zalecane w lokalizacjach wymagających spójności architektonicznej, bądź szczególnej formy zabezpieczenia. Zapory PILLAR B wyposażone są w napęd hydrauliczny zapewniający sprawność na poziomie 3000 cykli na dobę. Oferowane są w wersjach o wysokości 600 i 800 mm. Średnica cylindra wynosi 273 mm. Dodatkowo w standardzie pas odblaskowy,
oświetlenie LED. Przy braku zasilania zapora utrzymywana jest w pozycji podniesionej. Zapory obsługiwane są za pomocą centrali sterującej PERSEO CBE, z wbudowanym radioodbiornikiem na 2048 pilotów. Dostępne rówież zapory w wersji stałej RANCH C o identycznych wymiarach.

Pobierz katalog (PDF)
Zapory antyterrorystyczne Warszawa

Zapora łańcuchowa TWIN

Zapory łańcuchowe serii TWIN przeznaczone do blokowania przejazdu w miejscach o intensywnym natężeniu ruchu. Szczególnie zalecane w lokalizacjach wymagających spójności architektonicznej bądź szczególnej formy zabezpieczenia. Elektromechaniczna zapora łańcuchowa przeznaczona jest do pracy intensywnej. Wyposażona jest w silnik zasilany napięciem 24V. Posiada funkcję amperometrycznego wykrywania przeszkód. Maksymalna długość łańcucha wynosi aż 16 m. Kompletna zapora składa się z dwóch kolumn. Jedna z nich (TWIN ON) wyposażona jest w silnik oraz centralę sterującą, druga (TWIN OFF) tylko w przeciwwagę. W przypadku zaniku napięcia, możliwe jest rozpięcie łańcucha, dzięki specjalnemu zamkowi, i umożliwienie przejazdu. Wersja LIGHT dodatkowo wyposażona jest w oświetlenie LED.

Pobierz katalog (PDF)

Słupki antyterrorystyczne - oferta uzupełniająca

Bardzo często przy dużych inwestycjach miejskich oprócz słupków parkingowych i antyterrorystycznych mają zastosowanie także:

  1. Szlabany parkingowe
  2. Szlabany wjazdowe
  3. Lampy sygnalizacyjne
  4. Systemy parkignowe

Słupek antyterrorystyczny