Przejdź do treści

Szlabany wjazdowe

Szlabany wjazdowe

Szlabany wjazdowe to najważniejsze urządzenia służące do organizacji ruchu na osiedlach i parkingach firmowych. Oferujemy szlabany najlepszych światowych firm. Szczególnie rekomendujemy urządzenia włoskiej firmy BFT.

Szlabany parkingowe Warszawa

Rodzaje i zastosowanie szlabanów wjazdowych

W zależności od typu parkingu lub osiedla możemy dobrać różnego typu szlaban.  Najważniejszym kryterium jest częstotliwość otwarć oraz szybkość otwarcia szlabanu.

Zobacz także

  • szlaban cena - porównanie cen 8 modeli szlabanów
  • słupki antyterrorystyczne

Szlabany wjazdowe na osiedla - jak dobrać szlaban

Wjazd i wyjazd z osiedla to ważny aspekt zarówno z punktu widzenia dewelopera, inwestora, czy finalnie mieszkańca. Tak niepozorna kwestia jak szlaban wjazdowy, może stać się wąskim gardłem komfortu użytkowania osiedla. Wystarczy, że szlaban jest źle dobrany i jego cykl pracy jest długi i możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie w godzinach szczytu przy wyjeździe stworzy się korek. Nawet kilka sekund różnicy w szybkości otwarcia szlabanu może mieć kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania osiedla.

szlaban wjazdowy faac 617

Szlaban wjazdowy FAAC 617

Szlabany wjazdowe FAAC z serii 617 zostały zaprojektowane specjalnie do pracy średnio-intensywnej. Mają zastosowanie w małych firmach oraz małych osiedlach.

Szlabany z serii  617 z wbudowanym uchwytem mocowania ramienia zapewniają szybki i łatwy montaż, a elektromechaniczna konstrukcja gwarantuje pewne działanie w każdych warunkach atmosferycznych.

szlaban wjazdowy came 4 m

Szlaban wjazdowy CAME G4000 24V

Szlaban parkingowy CAME G4000 to jeden z najbardziej popularnych szlabanów wjazdowych. W skład zestawu wchodzą: jednostka napędowa G4000 z centralą sterującą, ramię  4-5 m oraz nalepki ostrzegawcze.

Ten szlaban wjazdowy, przystosowany jest do pracy intensywnej.