Przejdź do treści

Szlaban parkingowy

Szlaban parkingowy - jak wybrać odpowiedni

Szlaban parkingowy dobieramy w zależności od charakterystyki miejsca. W ofercie posiadamy kilka różnych typów szlabanów, a główne kryteria doboru konkretnego rozwiązania to: częstotliwości ruchu, szybkości otwarcia, bezawaryjność lub dodatkowe funkcje (np.systemu opłat parkingowych). Zapewniamy montaż w miastach: Warszawa, Łódź, Radom

Szlabany parkingowe Warszawa

Sprawdź pomocne linki

Czym różnią się szlabany parkingowe

W krótkim video specjalista BFT wyjaśnia na czym polegają różnice pomiędzy różnymi typami szlabanów parkingowych oraz czym kierować się podczas wyboru. Nasza firma jest certyfikowanym partnerem BFT - służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt do naszego specjalisty   531 674 779

Szlabany Warszawa - najczęściej kupowane modele w 2019 r

W 2019 zainstalowaliśmy ponad 130 szlabanów w Warszawie. W naszej ofercie największą popularnością cieszą się nieustannie poniższe szlabany Moovie oraz Giotto firmy BFT. Klienci chwalą estetyczny i nowoczesny wygląd, a także dużą bezawaryjność oraz dostępność części zamiennych. Jeśli nie masz pewności jakie rozwiązanie jest odpowiednie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

szlaban parkingowy bft

Szlaban parkingowy Moovie

Szlabany serii MOOVI przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 6 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 230 V z własnym systemem chłodzenia. Szlabany w wersji RMM mają wbudowaną centralę sterującą LEO MV D wyposażoną w wyświetlacz LCD, natomiast wersje MOOVI 30 oraz MOOVI 60 mają wbudowaną centralę ALPHA BOM. Wersja RMM oraz 30S wyposażona jest w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch, a zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Do jednostek można zastosować zarówno ramiona płaskie i tubowe. Szlabany tego typu polecamy do pracy intensywnej.

POBIERZ SPECYFIKACJĘ .pdf
szlaban parkingowy giotto

Szlaban parkingowy Giotto

Szlabany parkingowe z serii GIOTTO polecamy do wjazdów o szerokości od 3 do 6 m. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V. Szlabany w wersji
BT i S BT mają wbudowaną centralę sterującą LIBRA C G lub LIBRA C GS wyposażoną w wyświetlacz LCD. Wyposażone są w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje
i odwraca ruch, a rozbudowane funkcje centrali sterującej umożliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów. Rekomendujemy do pracy intensywnej.

POBIERZ SPECYFIKACJĘ .pdf

Szlaban parkingowy Warszawa - montaż

Po wybraniu odpowiedniego szlabanu bardzo ważną kwestią jest profesjonalny montaż oraz podłączenie szlabanu. Na terenie województwa Mazowieckiego ( Warszawy) zapewniamy montaż szlabanu przez doświadczonych instalatorów. W przypadku zakupu samego urządzenia także polecamy zlecenie montażu doświadczonemu instalatorowi, ponieważ prawidłowe ustawienie działania szlabanu jest kluczowe do bezawaryjnego funkcjonowania.

Kontakt odnośnie instalacji szlabanu Warszawa

Zadzwoń i zapytaj, czy możemy zainstalować szlaban w Twoim miejscu zamieszkania oraz jaki będzie koszt i termin takiego montażu.

Informacja odnośnie montażu szlabanu   531 674 779