Przejdź do treści

Systemy parkingowe warszawa

//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/05/Systemy_home_small.jpg

Systemy parkingowe Warszawa BFT

Systemy parkingowe Warszawa włoskiej marki BFT. Firma Anga Handel jest certyfikowanym partnerem włoskiego producenta systemów parkingowych BFT. Nasze rozwiązania po pierwsze ułatwiają organizację ruchu na parkingu alce co ważniejsze pozwalają zarabiać. Systemy parkingowe BFT to gwarancja najwyższej jakości. Firma BFT jest liderem w produkcji szlabanów oraz systemów parkingowych w Europie. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Rabat dla Instalatorów

Zależy nam na współpracy z instalatorami dlatego przygotowaliśmy specjalny prób rabatowy na systemy parkingowe. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego systemu parkingowego w Warszawie w siedzibie naszego biura.

ul. Mrówcza 243
04-697 WARSZAWA

Jesteśmy certyfikowanym partnerem włoskiej firmy   BFT

ATRAKCYJNE RABATY DLA INSTALATORÓW

Więcej szczegółów:  531 674 779  |  biuro@anga-handel.pl

Systemy parkingowe Warszawa

ESPAS 10

Stanowisko wjazdu/wyjazdu do systemów parkowania do użytku zbiorowego, działające w trybie "wolnostojącym".
Urządzenie umożliwia kontrolę przejazdu na wjeździe lub wyjeździe i można je podłączyć do szlabanów elektromechanicznych.

Pobierz katalog (PDF)
Systemy parkingowe Warszawa

ESPAS 20

System do zarządzania parkingami do użytku zbiorowego i komercyjnego, działający wyłącznie w trybie "wolnostojącym". Działaniem poszczególnych urządzeń w obrębie systemu parkingowego oraz obliczaniem odnośnych zarządza urządzenie wydające bilety (ticket fan folder) z czytnikiem kodów kreskowych typu 2D i odczytem przez wbudowany moduł optyczny z funkcją wykrywania ruchu. Kolumny mogą być połączone z innymi stanowiskami do automatyzacji, do maks. 8 wejść i wyjść. Otwieranie z przodu umożliwia praktyczną inspekcję bez przeszkód w fazie instalacji i późniejszego zarządzania przez operatora.
Korpus z blachy stalowej poddanej zabezpieczającej kataforezie i pokrytej lakierem poliestrowym.

Pobierz katalog (PDF)
Systemy parkingowe Warszawa

ESPAS 30

System parkingowy do zastosowań komercyjnych i profesjonalnych, będący w stanie działać w trybie okablowanym przez system sieciowy z połączeniem szeregowym RS485. Interfejsy stanowisk wjazdu/wyjazdu dysponują wyświetlaczami LCD wskazującymi czynności, które należy wykonać, począwszy od syntezy głosowe instrukcji audio i wbudowanego modułu optycznego z funkcją wykrywania ruchu do odczytu i zarządzania biletami fan folder z kodem kreskowym typu 2D.
Otwieranie z przodu umożliwia praktyczną inspekcję bez przeszkód w fazie instalacji i późniejszego zarządzania przez operatora. Korpus z blachy stalowej poddanej zabezpieczającej kataforezie i pokrytej lakierem poliestrowym.

Pobierz katalog (PDF)