Przejdź do treści

Szlabany parkingowe przemysłowe

Szlabany parkingowe przemysłowe (szlabany do dużej intensywności ruchu)

Przemysłowe szlabany parkingowe - tak nazywane są po prostu szlabany, które obsługują duży ruch. Tego typu szlaban pracuje dużo szybciej i jest mniej awaryjny. Każda renomowana firma posiada w swojej ofercie szlabany tego typu. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane rozwiązania włoskiej firmy BFT. Oprócz szlabanów posiadamy także słupki antyterrorystyczne wysokiej klasy z atestami i normami ISO.

Szlabany przemysłowe BFT

Włoska firma BFT jest rozpoznawana na całym świecie. Szlabany BFT słyną ze swojej niezawodności a topowe modele (np. MAXIMA ULTRA) jest zaprojektowana na 5 000 000 cykli bezawaryjnej pracy. Dodatkowym atutem szlabanów parkingowych BFT jest nowoczesny wygląd oraz łatwość montażu. Na tle konkurencji BFT posiada lepszy dostęp do części zamiennych, a ceny są bardzo niskie. Dlatego w przypadku ewentualnego uszkodzenia szlabanu serwis jest szybki i nie jest kosztowny. Poniżej prezentujemy najczęściej kupowane szlabany do miejsc o dużej częstotliwości ruchu (czyli przemysłowe).

Szlabany parkingowe Warszawa

SZLABAN PARKINGOWY MICHELANGELO

Szlabany BFT serii MICHELANGELO przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 6 do 8 m. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany j est d o najnowszych trendów urbanistycznych, dzięki czemu nie zakłóca spójności koncepcji projektowych. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą serii MERAK BM wyposażoną w wyświetlacz LCD. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Rozbudowane funkcje centrali sterującej umożliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów. Przeznaczone są do pracy bardzo intensywnej.

Pobierz katalog (PDF)
Szlabany parkingowe Warszawa

SZLABAN PARKINGOWY MAXIMA

Szlabany parkingowe serii MAXIMA przeznaczone są do wjazdów o szerokość od 3 do 8 m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o średnim natężeniu ruchu. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych, dzięki czemu nie zakłóca spójności koncepcji projektowych. Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB BR wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości, seria MAXIMA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF - czyli średni czas pracy bez awarii wynosi do 5 mln cykli). Obudowa przygotowana jest w procesie kataforezy i malowana jest proszkowo. Wyposażone są w zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Rozbudowane funkcje centrali sterującej umozliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów.

Pobierz katalog (PDF)
Szlabany parkingowe Warszawa

SZLABAN PARKINGOWY  MAXIMA ULTRA

Szlaban parkingowy serii MAXIMA ULTRA przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 8 m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych, dzięki czemu nie zakłóca spójności koncepcji projektowych. Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230 V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB BR XT wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości seria MAXIMA ULTRA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF czyli średni czas pracy bez awarii wynosi do 5 mln cykli). Obudowa przygotowana jest w procesie kataforezy i malowana proszkowo. Wyposażone są w zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Rozbudowane funkcje centrali sterującej umożliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów.

Pobierz katalog (PDF)

Serwis szlabanów BFT  i części zamienne

Automatyka BFT to włoska firma z bogatą tradycją sięgającą lat 80-tych. BFT stawia na wysoką jakość zarówno produktów jak i obsługi.  Nasi klienci oraz instalatorzy bardzo chwalą sobie wysoką dostępność części . Posiadamy sprawny serwis w  Zielonce pod Warszawą gdzie można od ręki zamówić części, ponieważ na miejscu jest nasz magazyn. Dlatego w przypadku uszkodzenia szlabanu jego naprawa trwa bardzo krótko i nie jest droga.

Dodatkowa oferta

Dodatkowo oprócz szlabanów oferujemy także systemy parkingowe. Mamy doświadczenie w instalacji w obiektach publicznych oraz dużych osiedlach. Zapraszamy do współpracy Instalatorów.