Przejdź do treści

Informujmy że posiadamy duży magazyn z manometrami

 

MANOMETRY OGÓLNEGO PRZEZNACZENIE

Wykonanie: oprawa stalowa z szklaną szybką oraz wzmocnionym mechanizmem. Swoje zastosowanie znajdą w ciepłownictwie, wentylacji, klimatyzacji i pneumatyce. Standardowo manometry są wykonane w klasie dokładności 1,6. Do zastosowań wymagających precyzyjnego pomiaru oferujemy manometry M100 w klasie dokładności 1,0. W razie montowania manometrów w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z warunkami atmosferycznymi zalecamy zastąpienie obudowy stalowej kwasoodporną (opcja). Przy kontakcie z medium agresywnym w stosunku do stopów miedzi oferujemy szeroką gamę separatorów dopasowanych do Państwa potrzeb.

MANOMETRY GLICERYNOWE

Manometry wypełnione gliceryną (wstrząsoodporne) służą do pomiaru ciśnienia cieczy i gazów niereagujących ze stopami miedzi. Stosowane są tam, gdzie: występują wstrząsy mechaniczne dochodzi do gwałtownych skoków ciśnienia manometr narażony jest na wibracje. Typowe aplikacje to: hydraulika przemysł stoczniowy pomiar ciśnienia w sprężarkach układy pompowe instalacje wysokociśnieniowe Produkt zgodny z PN-EN 837, Klasa dokładności manometrów glicerynowych to 1,6 (opcja 1,0). Stopień ochrony obudowy: IP65

MANOMETRY GÓRNICZE

(przyłącze Stecko) są przeznaczone do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych. Służą do pomiaru ciśnienia w stojakach ścianowej obudowy zmechanizowanej. Wypełnienie glicerynowe, solidny mechanizm i kute przyłącze sprawiają, że manometry górnicze (Stecko) cechują się znakomitymi parametrami użytkowymi i długim żywotnością. W ofercie posiadamy manometry górnicze o średnicy 40 i 50mm. Dostępne są wersje z przyłączem DN6 i DN10. Inne – na życzenie, do uzgodnienia.

MANOMETRY PRZEMYSŁOWE W WYKONANIU KWASOODPORNYM

Manometry przemysłowe w wykonaniu kwasoodpornym (oprawa + króciec + mechanizm) są przeznaczone do pomiaru ciśnienia mediów agresywnych i reagujących z mosiądzem oraz stropami miedzi.W przypadku kontaktu z gazami lub cieczami krystalizującymi lub lepkimi należy zastosować odpowiedni separator.

DODATKOWO

Ponad to posiadamy w ofercie: kurki manometryczne wszystkich rodzajów, termometry bimetaliczne oraz termometry proste w oprawie stalowej, mosiężnej i nierdzewnej.