Przejdź do treści

POMPY HYDRAULICZNE

Posiadamy pompy wszystkich typów. W naszej ofercie dostępne są pompy do układów otwartych, półotwartych i zamkniętych, pompy o stałej i zmiennej wydajności. Ze względu na konstrukcję oferujemy pompy hydrauliczne tłoczkowe o budowie osiowej i promieniowej, pompy hydrauliczne łopatkowe, pompy zębate o zazębieniu wewnętrznym i zewnętrznym oraz pompy śrubowe. Proponujemy zamienniki produktów wielu firm przy zachowaniu wysokiej jakości. Przy wytwarzaniu tego typu pomp stosuje się technologie takie jak cięcie cnc i obróbka skrawaniem

SILNIKI HYDRAULICZNE

Posiadamy silniki hydrauliczne wszystkich typów do napędu maszyn, urządzeń i pojazdów. Oferujemy tanie silniki orbitalne o charakterystyce wspólnej dla podobnych dostępnych na rynku towarów OMZR, OMZS, OMZT, a także oferujące wyższe osiągi silniki tłoczkowe skośne M, MX, MXR, MSI oraz radialne ITM, a także silniki łopatkowe.

HYDROAKUMULATORY

Akumulatory hydrauliczne, zwane także akumulatorami hydropneumatycznymi, są to szczelne zbiorniki ciśnieniowe z pęcherzem lub membraną oddzielającą gaz od cieczy. Wykorzystują one ściśliwość gazu do magazynowania energii i oddawania jej w momentach zwiększonego zapotrzebowania. Posiadamy w ofercie wszystkie wielkości hydroakumulatorów pęcherzowych, od 0,2 l do 55 l.

ZAWORY I ROZDZIELACZE

Zawory i rozdzielacze hydrauliczne wszystkich typów oraz kompletne układy sterowania stosowane w hydraulice siłowej. Prezentujemy rozdzielacze suwakowe ze sterowaniem ręcznym, hydraulicznym, pneumatycznym i elektrycznym, rozdzielacze zaworowe, a także zawory proporcjonalne wraz z wzmacniaczami sterującymi i blokami zaworowymi. W ofercie zawory sterujące ciśnieniem oraz zawory sterujące przepływem, zamki hydrauliczne, zawory przelewowe, zawory bezpieczeństwa i zawory zwrotne.

ZASILACZE HYDRAULICZNE

Układy hydrauliczne stosowane są w napędach hydraulicznych w obiegu otwartym i zamkniętym. Układy występują zarówno w wersjach standardowych, jak i projektowanych na indywidualne zamówienie, po uzgodnieniu z użytkownikiem parametrów technicznych i warunków pracy. Oferujemy zasilacze hydrauliczne oparte na pompach zębatych, łopatkowych i wielotłoczkowych, napędzanych silnikami prądu zmiennego i stałego, ze sterowaniem elektrycznym lub bez. W warunkach eksploatacyjnych o dużej intensywności pracy układy mogą być wyposażone w chłodnice i/lub grzałki. W zależności od zamówienia pompa układu może być montowana w zbiorniku, na zbiorniku, pod nim lub z boku zbiornika.
Oferowane przez nas układy hydrauliczne znajdują szerokie zastosowanie w obrabiarkach, prasach, urządzeniach dla przemysłu hutniczego, górniczego, drzewnego, papierniczego, materiałów budowlanych czy odlewniczego.

SIŁOWNIKI HYDRAULICZNE

Oferujemy siłowniki tłokowe i nurnikowe o średnicy od 40 do 100 mm i dowolnej długości skoku (maksymalnie do 6000 mm) . Na specjalne zamówienie wykonujemy siłowniki o średnicach tłoka od 110 do 200 mm (także średnice calowe) oraz siłowniki ze stali nierdzewnej.