Przejdź do treści

ATRAKCYJNE RABATY DLA INSTALATORÓW

Więcej szczegółów:  531 674 779  |  biuro@anga-handel.pl

ELEKTROMECHANICZNE SYSTEMY BRAM SKRZYDŁOWYCH

//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/athos_AC_A.png

ATHOS

Siłowniki tubowe do bram skrzydłowych rezydencjalnych o masie do 350 kg przy długości skrzydła do 2,5 m lub 240 kg przy długości skrzydła 3,0 m. Posiadają silniki zasilane napięciem 230 V. W przypadku skrzydeł o długości nie przekraczającej 2 m siłowniknik utrzymuje blokadę przy zamknięciu i otwarciu bez konieczności stosowania elektrozamka. Siłownik jest wyposażony w elektroniczny ogranicznik momentu obrotowego, należy nim sterować poprzez dedykowaną centralę sterującą ALENA. Siłownik jest wyposażony w system detekcji przeszkód, spełniający wymogi norm EN12453 oraz EN 12445. Wymagane jest zastosowanie odbojów mechanicznych.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/phobos_BT_AC_A25_fronte.png

PHOBOS BT A

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie skrzydła do 250 kg przy długości do 2,5 m (wersja PHOBOS BT A25) lub 4,0 m (wersja PHOBOS BT A40). Posiadają silnik zasilany napięciem 24V. Bogata w funkcje centrala sterująca THALIA LIGHT posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki te posiadają wyłączniki krańcowe magnetyczne na otwieranie i zamykanie. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę. Innowacyjne rozwiązanie mocowania do uchwytu słupka z trzpieniem magnetycznym, co zarówno usprawnia montaż, jak i poprawia estetykę instalacji (trzpień mocujący nie jest widoczny od zewnątrz).

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/phobos_BT_AC_A25_fronte.png

PHOBOS AC

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie skrzydła do 250 kg przy długości do 2,5 m (wersja PHOBOS AC A25) lub 5,0 m (wersja PHOBOS AC A50). Posiadają silnik zasilany napięciem 230V. Bogata w funkcje centrala sterująca ALTAIR P posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki nie posiadają wyłączników krańcowych i w związku z tym wymagają odbojów mechanicznych na otwieranie i zamykanie. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego. Częstotliwość użytkowania do 60 cykli na dobę. Napędy wyposażone są w innowacyjne rozwiązanie mocowania do uchwytu słupka z trzpieniem magnetycznym, co usprawnia montaż, jak i poprawia estetykę instalacji (trzpień mocujący nie jest widoczny od zewnątrz).

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/kustos_BT_A25_fronte.png

KUSTOS BT A

Siłowniki tubowe do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie skrzydła do 250 kg przy długości do 2,5 m (wersja KUSTOS BT A25) lub 4,0 m (wersja KUSTOS BT A40). Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V. Bogata w funkcje centrala sterująca THALIA LIGHT posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki te posiadają wyłączniki krańcowe magnetyczne na otwieranie i zamykanie. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/kustos_BT_A25_fronte.png

KUSTOS ULTRA

Siłowniki tubowe do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie skrzydła do 250 kg przy długości do 2,5 m (wersja KUSTOS BT A25) lub 4,0 m (wersja KUSTOS BT A40). Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V. Bogata w funkcje centrala sterująca THALIA LIGHT posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki te posiadają wyłączniki krańcowe magnetyczne na otwieranie i zamykanie oraz dodatkowe odboje mechaniczne wbudowane. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/virgo_net.png

VIRGO

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych o masie do 200 kg przy długości skrzydła do 2 m. Posiadają silniki zasilane napięciem 24 V. Bogata w funkcje centrala sterująca LINX posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki te posiadają elektromechaniczne wyłączniki krańcowe na otwieranie i zamykanie oraz odboje mechaniczne. Przeznaczone są do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy, od osi zawiasu do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 21 cm. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/igea-macro.png

IGEA

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych o masie maksymalnej skrzydła do 250 kg przy długości skrzydła do 2,5 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V (IGEA BT) lub 230 V (IGEA). Zalecane centrale sterujące THALIA LIGHT (24V) i ALTAIR P (230V) posiadają zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki w wersji BT posiadają wyłączniki krańcowe magnetyczne na otwieranie i zamykanie. Przeznaczone są do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy, od osi zawiasu do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 30 cm. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę (IGEA BT) i 60 cykli (IGEA).

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/E5__fronte_.png

E5

Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych lub furtek o masie maksymalnej do 200 kg przy długości skrzydła do 1,8 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 230 V. E5 jest siłownikiem niesamohamownym, a zatem wymagane jest zastosowanie elektrozamka. Sprzęgło mechanicznie pozwala regulować siłę docisku. Centrale w zależności od modelu posiadają różne możliwości. Wszystkie posiadają zintegrowany radioodbiornik z kodem zmiennym i pamięcią do 63 pilotów. Siłowniki te nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych. Przeznaczone są do montażu na słupkach, gdzie wymiar montażowy, od osi zawiasu do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 20 cm. Częstotliwość użytkowania do 50 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/Eli_250.png

ELI

Podziemne siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie maksymalnej do 400 kg przy długości skrzydła do 3,5 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V (ELI250 BT) lub 230 V (ELI250 i ELI250V). Zalecane centrale sterujące THALIA LIGHT (24V) i ALTAIR P (230V) posiadają zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Siłowniki w wersji BT posiadają magnetyczne
wyłączniki krańcowe na otwieranie i zamykanie. Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesoriów można uzyskać kąt otwarcia do 180 stopni. Częstotliwość użytkowania do 80 cykli na dobę (24V) i 60 cykli (230V).

Pobierz katalog (PDF)

HYDRAULICZNE SYSTEMY BRAM SKRZYDŁOWYCH

//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/ORO.png

ORO, ORO E

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych rezydencjalnych, przeznaczone do bram o masie maksymalnej skrzydła do 180 kg przy długości do 1,8 m (ORO) oraz do bram o masie do 200 kg i długości skrzydła do 2,5 m (ORO E). Obydwa modele wyposażone są w hydrauliczną regulację siły. Siłowniki te nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych. Częstotliwość użytkowania do 60 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/lux.png

LUX

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych rezydencjalnych i do pracy intensywnej, przeznaczone do bram o masie maksymalnej skrzydła do 300 kg przy długości do 4 m. Wiele modeli do różnych bram to łatwość dopasowania odpowiedniego rozwiązania. Siłowniki serii LUX nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych. Siłowniki w wersji B lub 2B posiadają blokady hydrauliczne podczas otwierania lub otwierania i zamykania. P rzy d ługości bramy d o 3 m n ie wymagają stosowania elektrozamka. Częstotliwość użytkowania od 350 do 500 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/lux.png

LUX G

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych rezydencjalnych i do pracy intensywnej, przeznaczone do bram o masie maksymalnej skrzydła do 800 kg przy długości do 5 m . Wiele modeli do różnych bram to łatwość dopasowania odpowiedniego rozwiązania. Siłowniki serii LUX nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych. Siłowniki w wersji LUX G lub GV2B posiadają blokady hydrauliczne podczas otwierania lub otwierania i zamykania i przy długości bramy do 3 m nie wymagają stosowania elektrozamka. Częstotliwość użytkowania do 500 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/giuno.png

GIUNO

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych rezydencjalnych oraz przemysłowych, przeznaczone do bram o masie skrzydła do 300 kg przy długości do 2,0 m (wersja GIUNO ULTRA BT A20) lub 5,0 m (wersja GIUNO ULTRA BT A50). Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V. Elektroniczna regulacja sił i wykrywanie przeszkód zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Częstotliwość pracy do 500 cykli na dobę. Magnetyczne wyłączniki krańcowe oraz regulowana długość zwolnienia umożliwiają płynną i precyzyjną pracę. Wbudowane blokady hydrauliczne zapewniają skuteczne zablokowanie bramy. Bogata w funkcje centrala sterująca THALIA LIGHT posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, który umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Wysprzęglenie napędu za pomocą klucza trójkątnego.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/P7_P4_5.png

P 4,5-P 7

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych do pracy intensywnej. Przeznaczone do bram o masie skrzydła do 500 kg przy długości do 4,5 m (P4.5) oraz do 7 m (P7). Siłowniki te nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych i zastosowanie elektrozamka. Częstotliwość użytkowania do 500 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/sub.png

SUB

Siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych rezydencjalnych oraz do pracy intensywnej. Przeznaczone do bram o masie skrzydła do 800 kg i długości od 1,8 m do 3.5 m. Wiele modeli do różnych bram to łatwość dopasowania odpowiedniego rozwiązania. Siłowniki serii SUB nie posiadają wyłączników krańcowych, wymagany jest montaż odbojów mechanicznych. Siłowniki w wersji ER i EL nie posiadają blokady hydraulicznej podczas otwierania i zamykania więc wymagają stosowania elektrozamka. Częstotliwość użytkowania do 500 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/Sub_bt.png

SUB BT

Siłowniki hydrauliczne 24V do bram skrzydłowych rezydencjalnych oraz do pracy intensywnej. Przeznaczone do bram o masie skrzydła do 800 kg i długości do 2,5 m. Siłowniki serii SUB BT posiadają wyłączniki krańcowe, oraz są wyposażone w system elektronicznego wykrywania przeszkód. Nie jest wymagany montaż odbojów mechanicznych. Częstotliwość użytkowania do 500 cykli na dobę. Dzięki technologii 24 V siłowniki SUB BT mogą być wyposażone w zasilanie awaryjne.

Pobierz katalog (PDF)