Przejdź do treści

ATRAKCYJNE RABATY DLA INSTALATORÓW

Więcej szczegółów:  531 674 779  |  biuro@anga-handel.pl

Automatyka do bram BFT

TIZIANO

Siłownik do bram garażowych rezydencjalnych. Siła uciągu i docisku 600 N. Przeznaczony do bram o powierzchni do 10 m2. Posiada silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE. Programowanie centrali odbywa się przy użyciu trzech przycisków. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 10 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód oraz technologia D-TRACK dzięki której, centrala dobiera siłę do warunków otoczenia. Częstotliwość użytkowania do 20 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/BOTTICELLI-800-1.jpg

BOTTICELLI 800

Siłownik do bram garażowych rezydencjalnych. Siła uciągu i docisku 800 N. Przeznaczony do bram o powierzchni do 13 m2. Posiada silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE D. Programowanie centrali odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym i umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Obrócenie głowicy napędu umożliwia zwiększenie skoku roboczego szyny. Częstotliwość użytkowania do 60 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/Argo.png

ARGO

Siłowniki do bram garażowych rezydencjalnych i do garaży zbiorczych montowany na 1 calowym wałku bramy. Posiadają moment obrotowy 55 Nm (ARGO) i 80 Nm (ARGO G) i są przeznaczone do bram odpowiednio o powierzchni do 20 mkw i 35 mkw. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE A. Programowanie centrali odbywa się przy użyciu trzech przycisków i wyświetlacza LCD. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Częstotliwość użytkowania od 150 do 350 cykli na dobę w zależności od średnicy bębna nawojowego.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/EOS-120.jpg

EOS 120

Siłownik do bram garażowych rezydencjalnych i do małych garaży zbiorczych. Siła uciągu i docisku 1200 N. Przeznaczony do bram o powierzchni do 16 m2. Posiada silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE D. Programowanie centrali odbywa się przy użyciu trzech przycisków i wyświetlacza LCD. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Obrócenie głowicy napędu umożliwia zwiększenie skoku roboczego szyny. Częstotliwość użytkowania do 120 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/PEGASO.jpg

PEGASO

Siłowniki do bram sekcyjnych przemysłowych montowane na 1 calowym wałku bramy. Posiadają moment obrotowy od 70 do 100 Nm i są przeznaczone do bram o powierzchni od 25 mkw do 45 mkw. Posiadają silniki zasilane napięciem 230 V lub 400 V. Do sterowania napędami zalecana jest centrala PEG B CBB L01 lub PEG B CBB W01. PEGASO w wersjach z literą C posiadają kołowrót łańcuchowy oraz 4 m łańcucha. W przypadku gdy siłownik jest zainstalowany na wysokości większej niż 3.5 m, należy dokupić przedłużenie łańcucha. Elektroniczne wyłączniki krańcowe oparte na enkoderze absolutnym umożliwiają precyzyjną regulację położeń krańcowych oraz położeń pośrednich. Sprawność 30% ED (230 V) i 60% ED (400 V) do 500 cykli na dobę.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/WIND.jpg

WIND

Siłowniki przemysłowe serii WIND przeznaczone są do krat rolowanych głównie do obiektów przemysłowych i handlowych. Wyposażone są w silnik zasilany napięciem 230V. Wersje EF dodatkowo posiadają wbudowany elektrohamulec. Wbudowane wyłączniki krańcowe zapewniają precyzyjne ustawienie położeń krańcowych. Seria WIND posiada modele o momencie obrotowym od 130 Nm do 445 Nm, dzięki temu można jest stosować w pełnym zakresie dostępnych na rynku wielkości krat rolowanych.

Pobierz katalog (PDF)