Przejdź do treści

ATRAKCYJNE RABATY DLA INSTALATORÓW

Więcej szczegółów:  531 674 779  |  biuro@anga-handel.pl

//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/deimos_A_BT.png

DEIMOS BT A

Siłowniki do bram przesuwnych rezydencjalnych. Przeznaczone do bram o masie do 400 lub 600 kg. Posiadają silniki zasilane napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą HAMAL. Programowanie centrali za pomocą przycisków i potencjometrów. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód, miękki start, zwolnienia na końcu cyklu pracy, mechaniczne wyłączniki krańcowe.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/deimos_A_BT__fronte__ultra.png

DEIMOS ULTRA BT

Siłowniki do bram przesuwnych rezydencjalnych. Przeznaczone do bram o masie do 400 lub 600 kg. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą MERAK. Programowanie centrali za pomocą wyświetlacza LCD. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik
2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód, miękki start, zwolnienia na końcu cyklu pracy, magnetyczne wyłączniki krańcowe. Sygnalizacja konieczności przeglądu, 4 poziomy dostępu do menu zabezpieczone hasłem.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/deimos_A_BT.png

DEIMOS AC

Siłowniki do bram przesuwnych rezydencjalnych. Przeznaczone do bram o masie do 600 lub 800 kg. Posiadają silnik
zasilany napięciem 230 V oraz wbudowaną centralę sterującą SHYRA AC SL lub SHYRA AC SL F w modelu AC 800.
Programowanie centrali za pomocą przycisków i potencjometrów. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Wykrywanie przeszkód realizowane za pomocą sprzegła ciernego w wersji AC 600 lub elektronicznie
w modelu AC 800. Modele w wersji “V” mają zwiększoną prędkość do 11 m/min i obsługują bramy odpowiednio o masach do 370 i 500 kg.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/ares_BTA.png

ARES BT A 1000-1500

Siłowniki do bram przesuwnych rezydencjalnych oraz do bram pracujących intensywnie. Przeznaczone do bram o masie do 1000 kg (wersja BT A1000) lub 1500 kg (wersja BT A 1500). Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą HAMAL wyposażoną w przełączniki
DIP-SWITCH i potencjometry. Centrala posiada tryb samouczenia (dobór sił i parametrów). Dodatkowo posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Dodatkowe funkcje miękkiego startu oraz zwolnienia na końcu cyklu zwiększają estetykę pracy. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Napędy wyposażone są w wyłączniki krańcowe mechaniczne. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego. Wersje V posiadają większą prędkość pracy w stosunku do wersji standardowej.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/ares_BTA.png

ARES ULTRA BT A 1000-1500

Siłowniki do bram przesuwnych rezydencjalnych oraz do bram pracujących intensywnie. Przeznaczone do bram o masie do 1000 kg (wersja ULTRA BT A1000) lub 1500 kg (wersja ULTRA BT A 1500). Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowaną centralę sterującą MERAK z wyświetlaczem LCD. Centrala posiada tryb samouczenia (dobór sił i parametrów). Dodatkowo posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Dodatkowe funkcje miękkiego startu oraz zwolnienia na końcu cyklu zwiększają estetykę pracy. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Napędy wyposażone są w magnetyczne zbliżeniowe wyłączniki krańcowe. Wysprzęglenie za pomocą klucza spersonalizowanego.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/Icaro_smart_AC_A.png

ICARO AC

Siłowniki do bram przesuwnych przemysłowych. Przystosowane są do pracy ciągłej. Przeznaczone do bram o masie do 2000 kg i długości do 14 m. Posiadają silnik zasilany napięciem 230V z własnym systemem chłodzenia oraz wbudowaną centralę sterującą LEO B CBB wyposażoną w wyświetlacz LCD. Centrala posiada dwa tryby programowania: uproszczony i zaawansowany. Dodatkowo posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty. Bezpieczeństwo zapewnia enkoder optyczny służący do wykrywania przeszkód oraz ustalania charakterystycznych położeń bramy np. częściowego otwarcia. Siłownik posiada przekładnię w kąpieli olejowej oraz dodatkowe sprzęgło mechaniczne przeciążeniowe. Wersja ULTRA wyposażona jest w magnetyczne wyłączniki krańcowe.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/oberon.png

OBERON

Siłownik do bram przesuwnych przemysłowych. Przeznaczony do bram o masie do 2000 kg. Posiada silnik zasilany
napięciem 230V o mocy 750W z dodatkowym inwerterem oraz wbudowaną centralę sterującą SIRIO C BA 230 INV. Centrala posiada złącze karty radiowej i jest wyposażona w wyświetlacz LCD. Model OBERON umożliwia obsługę bram z prędkością do 39 m/min. przy masie do 2000 kg lub zgodnie z europejskimi dyrektywami z dopuszczalną prędkością dla bram przemysłowych do 12 m/min przy masie maksymalnej 1500 kg. Zastosowanie inwertera zapewnia precyzyjną pracę oraz niespotykaną kulturę pracy siłownika. Przekładnia w kąpieli olejowej umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Pobierz katalog (PDF)
//anga-handel.pl/wp-content/uploads/2018/06/SP3500.png

SP 3500

Siłowniki do bram przesuwnych przemysłowych. Przeznaczone do bram o masie do 3500 kg. Posiadają silnik zasilany napięciem 400V o mocy 550W z własnym systemem chłodzenia oraz wbudowaną centralę sterującą SIRIO TEL. Centrala posiada złącze karty radiowej i jest wyposażona w prosty system programowania poprzez przełączniki typu DIP SWITCH oraz potencjometry. Siłowniki posiadają przekładnię hydrodynamiczną. Model SP3500 z bramą o wadze do 2200 kg może pracować w trybie ciągłym, natomiast z bramą o masie powyżej 2200 kg jego sprawność wynosi 60%.

Pobierz katalog (PDF)